Посол Сполучених Штатів у Південній Кореї Гаррі Гарріс (справа)
Посол Сполучених Штатів у Сеулі Гаррі Гарріс поголив вуса, які стали об’єктом критики з боку деяких південних корейців: їм вони нагадували моду японських військових, що колонізували Корейський півострів на початку ХХ століття.

Про це посольство повідомило на своїй сторінці у Twitter.

«За допомогою свого старшого радника посол Гарріс відвідав традиційний місцевий барбершоп, аби трохи "прохолонути" у спекотні літні місяці», — йдеться в повідомленні.

Сам Гарріс так само написав, що зголив вуса через літню спеку: «Боже, я зробив це. У мене був вибір: або зголити вуса, або ходити без маски».

Мати Гарріса була японкою. Саме це й спричинилося до критики його вусів: мовляв, саме їх носили японські колонізатори, які окуповували Корейський півострів у 1910-45 роках. Посла також критикували за його зверхність, відзначає AFP.

Сеул і Вашингтон продовжують співпрацювати у сфері безпеки, зокрема й через загрозу з боку Північної Кореї. Утім в останні роки відносини між країнами погіршилися через різні підходи до проблеми ядерної зброї Пхеньяна й статусу американських військових у Південній Кореї.

Поділитись: