Посол України в ООН Володимир Єльченко заявив, що будівництво ізраїльських поселень на палестинських територіях суперечить міжнародному праву

Посол України в ООН Володимир Єльченко заявив, що будівництво ізраїльських поселень на палестинських територіях суперечить міжнародному праву.

«Ізраїльські поселення на окупованих територіях суперечать міжнародному праву як і окупація Криму Росією! Міжнародне право-одне для всіх!», – написав Єльченко у Twitter.

Нагадаємо, 24 грудня Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію, в якій міститься заклик до Ізраїлю припинити будівництво поселень на окупованій палестинській території, включаючи Східний Єрусалим.

Прем'єр Ізраїлю заявив про перегляд відносин з ООН через резолюцію про незаконність поселень.

Крім того, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху вирішив скасувати майбутній візит українського прем'єра Володимира Гройсмана до країни через те, що Україна проголосувала на користь резолюції щодо незаконності ізраїльських поселень в Радбезі ООН.

25 грудня глава  Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про необхідність розгляду голосування України у Радбезі ООН за резолюцію щодо незаконності ізраїльських поселень на засіданні Кабміну.

Поділитись: