Посол України в Канаді Андрій Шевченко підтвердив, що володіє земельною ділянкою в анексованому Росією Криму. Про це Шевченко повідомив у Facebook.

«Щодо моєї ділянки у Криму. Це моя офіційно задекларована власність. Жодних документів за російськими законами я, звичайно, не підписував», — повідомив Шевченко.

Він пояснив, що купив ділянку понад 10 років тому. «Сакський район, степ, кілометр від моря. До 2014 року встигли посадити кілька дерев. Все», — написав посол.

Шевченко наголосив, що у нього є земля в «українському Криму», також він додав, що з питаннями власності буде розбиратися після звільнення Криму та Донбасу від окупації.

Зазначимо, 6 лютого колишній заступник голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича — Андрій Портнов заявив, що Голосіївський райсуд Києва за його заявою зобов'язав прокуратуру Автономної Республіки Крим розпочати розслідування відносно Шевченка через земельну ділянку у Криму.

«Підозрюємо фігуранта в занадто спокійному володінні та розпорядженні землею в окупованому Криму та оплаті за неї податків у російський бюджет», — написав Портнов.

Коментуючи це, Шевченко написав, що «є версії про фальсифікації і шахрайство». «Чекатиму на висновки слідства», — зазначив він.

Поділитись: