Життя

Посольство Еквадору не позбавлятиме притулку засновника WikiLeaks Ассанжа

20 січня, 2017 15:30
Життя/Посольство Еквадору не позбавлятиме притулку засновника WikiLeaks Ассанжа
Зберегти
Вигляд
Ассанж відступився від своєї обіцянки повернутися до США у разі звільнення організаторки масштабного витоку секретних матеріалів Челсі Меннінг.

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж, який був переховувався в посольстві Еквадору в Лондоні протягом майже п'яти років, може залишитися там на невизначений час навіть після того, як він відступився від своєї обіцянки повернутися до США у разі звільнення організаторки масштабного витоку секретних матеріалів Челсі Меннінг.

Про це розказав міністр закордонних справ Еквадору Гійом Лонг виданню The Huffington Post.

«До тих пір поки Ассанж не втручатися в справи Еквадору або Сполученого Королівства», а також поважає «ряд правових речей», його не позбавлятимуть притулку», – сказав Лонг.

Він також підтвердив, що у жовтні під час виборчої кампанії та за останні кілька днів виборчого процесу в Сполучених Штатах Ассанжа було тимчасово позбавлено доступу до інтернету, оскільки побоювались можливості його втручання у виборчій процес з території посольства.

Раніше Ассанж відступився від обіцянки повернутися до США у разі звільнення організаторки масштабного витоку секретних матеріалів Челсі Меннінг, яка днями була помилувана адміністрацією президента Барака Обами. За словами адвокатів Ассанжа, насправді він вимагав лише вибачень перед колишнім військовим аналітиком.

Нагадаємо, президент США Барак Обама помилував організаторку найбільшого витоку секретних матеріалів Челсі Меннінг.

Пов`язані новини