Війна / Донбас

Посольство України в США попросило Amazon прибрати товари з символікою «ДНР»

Посольство України в США
Війна/Донбас/Посольство України в США попросило Amazon прибрати товари з символікою «ДНР»
Зберегти
Вигляд
Посольство України в Сполучених Штатах звернулося до засновника інтернет-магазину Amazon.com Джеффа Безоса із закликом зняти з сайту товари з символікою «ДНР».

У своєму зверненні посольство зазначило, що продаж товарів з символікою самопроголошених республік «не несе жодних меседжів до миру та поваги до людського життя».

«Ми переконані, що продаж товарів із символікою «ДНР» — терористичної організації, проти агресивної поведінки якої виступає міжнародна спільнота і США зокрема, не несе жодних "меседжів" до миру та поваги до людського життя, а підтримує пропаганду РФ проти територіальної цілісності України» — вказали у зверненні.

Посол України в США Валерій Чалий, який безпосередньо ставив свій підпис під зверненням, зазначив, що після вилучення товарів з символікою самопроголошеної республіки Amazon.com відновить свою репутацію.

«Я переконаний, що вилучення зазначених товарів з сайту Amazon.com відновить високу репутацію інтернет-магазину, визнаного споживачами з усього світу, зокрема мільйонами українців», — завершив звернення Чалий.

Також посольство звернулося до керівництва компанії eBay Inc. щодо аналогічного вилучення товарів.

У квітні 2018 інтернет-компанія Amazon прибрала з продажу «значок гордості» для гетеросексуалів, який викликав обурення у представників ЛГБТ-спільноти.

Пов`язані новини