УКРАЇНА

Посольство України закликало громадян утриматися від поїздок до Стамбула

УКРАЇНА/Посольство України закликало громадян утриматися від поїздок до Стамбула
Зберегти
Вигляд

Посольство України в Туреччині рекомендує громадянам України втриматися від відвідування Стамбула через теракт 28 червня.

Про це сказано в повідомленні посольства України в Туреччині у Twitter.

Громадянам України, які найближчим часом планують поїздки в Туреччину або вже перебувають на її території, МЗС радить проявляти підвищену пильність і обережність, уникати відвідування відомих об'єктів туристичної інфраструктури, а також місць проведення мітингів і демонстрацій.

У найближчій і середньостроковій перспективі через проведення силовиками Туреччини попереджувально-профілактичних заходів щодо протидії тероризму й екстремізму необхідно обмежити відвідування південних і південно-східних районів і уникати будь-яких поїздок у межах 10 км від кордону із Сирією й Іраком.

У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, загрози життю й здоров'ю українцям варто невідкладно звертатися в посольство України в Туреччині за телефоном: +90 533 307 72 32, e-mail: [email protected] або генерального консульства України в Стамбулі за телефоном: +90 530 612 55 77, e-mail: [email protected], або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57.

Внаслідок теракту в аеропорту Стамбула загинула одна українка і одного українця поранено. За останньою інформацію внаслідок теракту загинуло 36 осіб, 147 дістали поранення. 

28 червня в міжнародному аеропорту Стамбула імені Ататюрка було здійснено кілька атак, які влаштували терористи-смертники.

Очевидець подій під час теракту в аеропорту Ататюрка у Стамбулі українець Андрій Ростока розповів про перші хвилини після стрілянини та вибухів, що спричинили паніку серед пасажирів.

Пов`язані новини