Світ

Поставки російського газу до Європи сягнули історичних показників — Bloomberg

6 березня, 2018 23:34
Світ/Поставки російського газу до Європи сягнули історичних показників — Bloomberg
Зберегти
Вигляд
Росія постачає до Європи більше природного газу, ніж будь-коли раніше. Попит на збільшення теплоспоживання у Європі викликав холодний арктичний циклон.

Росія постачає до Європи більше природного газу, ніж будь-коли раніше. Попит на збільшення теплоспоживання у Європі викликав холодний арктичний циклон.

Про це пише Bloomberg.

«За минулий тиждень похолодання відчутно випробувало європейську енергетичну мережу. Ціни на «живий» газ зросли до рекордного рівня, залучивши більше поставок газу з РФ», — розповіли експерти для Bloomberg.

Велика Британія, при цьому, купує скраплений газ у Росії, який, як очікується, постачатимуть морським шляхом. Наступного тижня до берегів Британії прибуде російський танкер зі скрапленим газом.

«Європа і особливо Британія все більше покладаються на Росію для задоволення своїх енергетичних потреб», — йдеться у матеріалі.

Таким чином, компанія Газпром отримала можливість зайняти значно впливовішу роль у цій сфері.

«Лише Газпром здатний збільшити поставки газу європейським споживачам до максимального рівня із запаморочливою швидкістю», — прокоментував Bloomberg виконавчий директор Газпрому Олексій Міллер.

Нагадаємо, Україна у 2017 році збільшила транзит газу до Європи на 22%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Північний потік 2» — суто політичний проект, а не комерційний — Волкер.

Більше про:
# Європа
# газ
Пов`язані новини