Життя

Постраждала від учня з сокирою учителька з Бурятії назвала причину нападу

22 січня, 2018 11:40
Життя/Постраждала від учня з сокирою учителька з Бурятії назвала причину нападу
Зберегти
Вигляд
Постраждала під час атаки на школу в російській Бурятії вчителька Ірина Раменська вважає, що напад учня 9-го класу стався через...

Постраждала під час атаки на школу в російській Бурятії вчителька Ірина Раменська вважає, що напад учня 9-го класу стався через «двійку».

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook прес-секретарка республіканської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Дора Хамаганова.

«Ніколи на А. не подумала б, що він може таке зробити. Тихий, нормальний на вигляд хлопчик. Так виправив би він цю двійку! Так і не можу зрозуміти, чому він вчинив. Як закрию очі, стоїть в очах — вогонь, дим, як загорівся клас. Тільки одна думка була — врятувати дітей», — передала вона слова Раменської.

Хамаганова зазначила, що постраждалу мучать сильні головні болі. Вона цікавилася станом постраждалих під час нападу дітей.

19 січня близько 9 години ранку в школу №5 Улан-Уде в Сосновому Бору увірвався підліток з сокирою і «коктейлем Молотова». Він підпалив клас на третьому поверсі, відрубав школяреві палець і поранив однокласницю. Всього під час нападу постраждали шестеро людей, в тому числі вчителька.

Більше про:
# напад
# Росія
Пов`язані новини