УКРАЇНА

Постраждалі під час обвалення мосту в Генуї українці записали відеопривітання у лікарні

19 серпня, 2018 10:36
УКРАЇНА/Постраждалі під час обвалення мосту в Генуї українці записали відеопривітання у лікарні
Зберегти
Вигляд
Українці Наталія Єліна та Євген Бабин записали відео після порятунку з-під завалів мосту в італійській Генуї.

Українці Наталія Єліна та Євген Бабин записали відео після порятунку з-під завалів мосту в італійській Генуї.

Відео записане у лікарняній палаті. Євген італійською дякує всім за підтримку. Наталя теж з'являється в кадрі і говорить італійською: «Привіт». Вона лежить на сусідньому ліжку.

«Дякуємо за думки і повідомлення, які ви залишили. Санта Марія — прекрасне місто, повне друзів», — підписав Євген своє відеозвернення.

14 серпня у Генуї на півночі Італії обвалився міст, на якому була прокладена автомагістраль. Під час обвалення на мосту перебувало близько 30 автомобілів та 3 вантажівки.

Обвалення спричинило транспортний колапс — десятки автомобілістів зупинилися біля тунелю, який передує цьому мосту. У місті під час обвалення мосту була злива та гроза. 

Префектура міста Генуя інформувала Генеральне консульство України в Мілані, що двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту, і були доправлені до лікарні «Сан Мартін».

18 серпня рятувальники знайшли на місці обвалення мосту ще одну машину з загиблими: чоловіком, жінкою та 9-річною дівчинкою. Таким чином, кількість загиблих зросла до 41.

Італійський уряд почав офіційне розслідування відносно оператора зруйнованого мосту у місті Генуя, давши компанії термін у 15 днів, щоб довести, що вона обслуговувала міст належним чином.

Раніше було відомо про щонайменше 38 загиблих та 15 поранених  унаслідок обвалення 80-метрової частини мосту в місті Генуя. Ще від 10 до 20 осіб, ймовірно, вважаються зниклими безвісти.

Повідомлялося, що Міністерство транспорту Італії подасть цивільний позов до суду проти компанії Autostrade per l'italia, яка відповідальна за функціонування мосту, що обвалився в Генуї.

Пізніше італійський уряд почав офіційне розслідування відносно оператора зруйнованого мосту у місті Генуя, давши компанії термін у 15 днів, щоб довести, що вона обслуговувала міст належним чином.

Пов`язані новини