Війна

Постраждалий від газової атаки повстанський район Ідліб у Сирії продовжують атакувати

5 квітня, 2017 12:01
Війна/Постраждалий від газової атаки повстанський район Ідліб у Сирії продовжують атакувати
Зберегти
Вигляд
Невстановлені військові літаки здійснили авіаудар по сирійських повстанцях у Ідлібі після того, як район постраждав від газової атаки.

Невстановлені військові літаки здійснили авіаудар по сирійських повстанцях у Ідлібі після того, як район постраждав від газової атаки. Про це повідомляє Reuters.

Всього по утримуваному повстанцями району на півночі Сирії було здійснено 5 ударів. Сирійська обсерваторія прав людини не змогла встановити приналежність літаків.

Повідомлень про постраждалих наразі немає. Урядові сили Башара Асада атаку на Ідліб поки не коментують.

Нагадаємо, 4 квітня у місті Хан-Шейхун в утримуваному повстанцями районі Ідліб на півночі Сирії близько 60 мирних мешканців загинули від отруєння газом.

На переконання повстанців, атаку здійснили урядові сили Башара Асада. Таке ж переконання висловив уряд Франції, який скликав з цього приводу засідання Ради Безпеки ООН.

США також звинуватили у газовій атаці на Ідліб уряд Башара Асада.

Пізніше повідомлялося, що у госпіталь в Ідлібі, де знаходились постраждалі від газової атаки, влучила ракета.

5 квітня Міністерство оборони Росії заявило, що сирійські урядові сили дійсно здійснили авіаудар по Ідлібу, але їх мішенню були цехи з виробництва хімічної зброї біля Хан-Шейхуна, що належали бойовикам Аль-Каїди. Таким чином удар спричинив витік хімікатів, через який загинули мирні мешканці міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Обличчя сирійської війни. Спецпроект»

Пов`язані новини