УКРАЇНА

Посилення боротьби з нетверезими водіями: ідеї депутатів і зауваження поліції

16 жовтня, 2017 18:13
УКРАЇНА/Посилення боротьби з нетверезими водіями: ідеї депутатів і зауваження поліції
Зберегти
Вигляд
У новому законі пропонується змінити чинну систему штрафів та запровадити «пункти тверезості», де поліція матиме право зупиняти всіх водіїв або за альтернативною черговістю.

Для посилення боротьби з нетверезими водіями депутати планують законодавчо змінити чинну систему штрафів та запровадити «пункти тверезості», де поліція матиме право зупиняти всіх водіїв або за альтернативною черговістю.

За задумом депутатів, керівництво поліції обиратиме вулиці, де встановлюватимуться такі пункти. Про відібрані ділянки доріг повідомлятимуть у ЗМІ, а поліцейські перед початком перевірок встановлюватимуть спеціальні тимчасові дорожні знаки — вони попереджатимуть водіїв про пункт перевірки.

У поліції підтримують ідею народних депутатів. Проте правоохоронці мають зауваження до законопроекту. Вони хочуть, щоби патрульні мали право здійснювати вибіркові перевірки водіїв.

Своєю чергою представники громадськості застерігають, що вибірковість може призвести до порушень із боку правоохоронців і наполягають: процедура перевірок треба чітко прописати в законі.

Детальніше про новий закон, який можуть ухвалити вже на початку 2018 року, дивіться в сюжеті кореспондента Громадського.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини