Слідчі перевірять, чи навмисно потерпілі у справі Кернеса змінили прописку аби міського голову Харкова судили у Києві. Таким було рішення суду на сьогоднішньому засіданні у розгляді клопотання Генпрокуратури щодо зміни місця розгляду кримінальної справи стосовно Геннадія Кернеса. 2 квітня суд має продовжить розгляд клопотання Генпрокуратури. 

Генпрокуратура наполягає на перенесенні слухання з Харкова в іншу область. На думку слідства, Геннадій Кернес будучи тривалий час міським головою Харкова впливає на об'єктивність прийняття рішень Дзержинського міського суду у якому зараз розглядається справа. 

В той же час, захисники підозрюваного Геннадія Кернеса надали суддям матеріали справи, у яких зазначено, що двоє потерпілих які зараз проживають у Києві змінили місце проживання з Харкова на Київ і зареєстровані в одній квартирі. Хоча не є родичами або близькими людьми. Це на їх думку свідчить про маніпуляції з боку потерпілої сторони, яка навмисне намагається перенести слухання з Харкова у Київ.

/ Юлія Стець

Поділитись: