Севастопольська компанія «Інвест резерв», імовірно пов'язана зі структурами голови правління «ВТБ» банка Андрія Костіна, скуповує виноградники в Криму.

Севастопольська компанія «Інвест резерв», імовірно пов'язана зі структурами голови правління «ВТБ» банку Андрія Костіна, скуповує виноградники в Криму.

Про це пишуть «Ведомости» з посиланням на повідомлення департаменту з майнових та земельних відносин анексованого Севастополя.

«Інвест резерв» на аукціонах департаменту з майнових та земельних відносин Севастополя придбала три земельні ділянки загальною площею більше тисячі гектарів. Таким чином компанії, пов'язані з Костіним, розширюють свій виноробний бізнес в Криму», — пишуть «Ведомости».

Гендиректор цієї компанії Андрій Григор'єв підтвердив покупку ділянок, але зв'язок з Костіним не став коментувати.

«Інвест резерв» на 100% належить компанії «Інвест плюс», якою володіє «Іст Інвестментс». Остання ж перебуває у власності «Варгас пропертіз інк», зареєстрованої на Британських Віргінських островах.

Бенефеціаром «Варгас пропертіз інк» не розкриваються, але «Інвест плюс» — це операційна компанія кримського винного господарства Alma, основним бенефіціаром якої вважаються структури, близькі до голови ВТБ Андрія Костіна, про це в 2014 році повідомляв журнал Forbes.

«ВТБ» банк пов’язують з президентом Росії Владимиром Путіним.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: