Essential Consultants L.L.C., яка пов’язана з російським олігархом Віктором Вексельбергом, робила платежі адвокату Дональда Трампа Майклу Коену у 2017 році.

Essential Consultants L.L.C., яка пов’язана з російським олігархом Віктором Вексельбергом, робила платежі адвокату Дональда Трампа Майклу Коену у 2017 році.

Про це йдеться у журналістському розслідування The New York Times.

Зокрема, журналісти виявили, що через тіньову компанію адвокат американського президента отримав щонайменше 4,4 мільйони доларів.

При цьому, журналісти пов’язують Essential Consultants з російським олігархом Віктором Вексельбергом, якого також запросили на інавгураційні заходи Дональда Трампа у Вашингтоні.

«Знахідка The New York Times разом з попередньою інформацією про фінансові операції адвоката Трампа, показує детальну картину грошових розрахунків містера Коена під час та після виборів президента у 2016 році», — йдеться у статті.

Також Essential Consultants підозрюють у порушенні банківських законів США, адже деякі суми, які компанія отримувала від пов’язаних з російським олігархом осіб, перевищували фактично вказані компанією цілі, на які пересилались гроші.

Інформація про додаткове фінансування адвоката Трампа пов’язаними з російським олігархом компаніями з’явилась після скандалу з порно-актрисою Стефані Кліффорд (псевдонім Стормі Деніелс), якій заплатили за її мовчання про можливий сексуальний зв'язок з політиком.

За інформацією The Wall Street Journal, Кліффорд в особистих розмовах розповідала про зв'язок з Трампом після їхнього знайомства в липні 2006 року на турнірі з гольфу.

Після публікації The Wall Street Journal видання The Daily Beast повідомило, що про зв'язок Кліффорд з Трампом розповідала її подруга, порноактриса Алана Еванс.

У коментарі газеті Коен заявив, що і Трамп, і Кліффорд заперечують існування зв'язку між ними.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile