Перша заступниця голови Нацради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим'юк заявила про неможливість позбавлення ліцензії українського телеканалу «1+1»

Перша заступниця голови Нацради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим'юк заявила про неможливість позбавлення ліцензії українського телеканалу «1+1». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Я вважаю, що це неможливо. Було рішення Національної ради 15 грудня про подовження ліцензії, і я впевнена, що воно має бути беззастережно виконано» — сказала Герасим'юк.

«Я не знаю такого прецеденту, за якому Нацрада могла позбавити ліцензії після свого власного рішення, і підтримуватиме законний шлях. Суть претензій до телеканалу мені невідома», — зазначила вона.

Ольга Герасим’юк також розповіла Громадському, що нічого не знає про офіційну заяву Нацради стосовно «1+1», яку раніше анонсував голова установи Юрій Артеменко.

Нагадаємо, Український телеканал «1+1» заявив, що йому досі не видали ліцензії, переоформлення та продовження якої 15 грудня ухвалила Нацрада з питань телебачення та радіомовлення.

Керівництво та працівники каналу побоюються, що за цим може стояти план із рейдерського захоплення «1+1».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile