Унаслідок пожежі на різдвяному ярмарку Львова, під час якої стався вибух газовго балона, четверо людей госпіталізували у «8-му міську клінічну лікарню Львова», двоє із них — в реанімації, ще двоє — в опіковому відділенні. Про це повідомляється на сайті міськради Львова.

За словами начальника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба, усім постраждалим надається вся необхідна медична допомога, усі необхідні медикаменти є.

«Госпіталізовано 4 людини. Надаємо їм допомогу. У всіх — опіки обличчя, шиї, верхньої частини тулуба і верхніх кінцівок. Площа і глибина опіків зараз уточнюються. Медикаментами ми забезпечені», — каже Зуб.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом пожежі на різдвяному ярмарку у центрі Львова за ч.1 ст.270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 22 грудня у Львові на різдвяному ярмарку у центрі міста сталась пожежа в одному з павільйонів: під час пожежі, за попередніми даними, вибухнув газовий балон. Унаслідок події поранення дістали четверо людей.

Поділитись: