Життя

Пожежа в черкаському театрі. Наслідки

Життя/Пожежа в черкаському театрі. Наслідки
Зберегти
Вигляд

Пожежу у Черкаському драмтеатрі загасили. Повністю зруйновано внутрішню частину театру – глядацьку залу та сцену, обвалився дах. Потерпілих серед працівників театру немає, двоє пожежників перебувають у лікарні. Причини загоряння залишаються невідомими. Пожежники говорять лише про осередок вогню – це кілька крісел на балконі.

Костянтин Проценко, речник начальника державної служби з надзвичайних ситуацій: «Зараз важко сказати про конкретні причини. За попередньою інформацією, пожежу виявив обслуговуючий персонал, коли робили обхід приміщень. Вони побачили осередок загоряння – кілька глядацьких крісел на третьому поверсі. Спочатку намагалися загасити пожежу самотужки, за допомогою вогнегасника. Їм це не вдалося, і вони викликали пожежників. 

Через дуже велике пожежне навантаження та швидке розповсюдження вогню ми втратили глядацьку залу – три поверхи повністю зруйновані. Врятували частину сценічного комплексу, вхід, хол та сходи. 
Серед обслуговуючого персоналу потерпілих немає, двоє рятувальників отруїлися продуктами горіння та зараз перебувають у лікарні. Їхній стан не викликає занепокоєння і після огляду лікарів їх мають відпустити додому».

Володимир Осипов, директор Черкаського драмтеатру: «Це місце нашої роботи, це наше життя. Тут іронія долі, адже останні два роки велися дискусії щодо реконструкції театру. І постійно театр нарікав, що ця реконструкція ніяк не розпочнеться. Тому я не знаю як порівнювати те, що сталося».

/Громадське.Черкаси

Пов`язані новини