Влада Херсонської області пообіцяла надати необхідну допомогу в ліквідації наслідків пожежі, що сталася 5 липня у п'ятиповерховому житловому будинку у Новій Каховці.

Про це написав голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

«Проводиться засідання штабу, який сьогодні ухвалить рішення про допомогу людям та термінове відселення родин, чиї квартири постраждали від вогню. Обласна влада надасть усю необхідну допомогу в ліквідації наслідків пожежі», — наголосив він.

Голова ОДА зазначив, що він телефоном заслухав доповідь міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка. На місце виїхали його заступники Дмитро Бутрій та Вадим Чабан.

Попередньою причиною займання він називає необережне поводження з вогнем людини, яка перебувала у стані алкогольного сп‘яніння. Розглядається також версія умисного підпалу.

Нагадаємо, приблизно о 15:00 5 липня в Новій Каховці на Херсонщині сталася пожежа у п'ятиповерхівці, полум'ям охопило весь шиферний дах.

Того ж дня у Новій Каховці поліцейські затримали чоловіка, який може бути причетним до пожежі у п’ятиповерхівці, яка ви никла 5 липня. Справу відкрили за статтею 270-1 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу. Найбільше санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Чоловік розповів поліцейським, що вживав вдома алкогольні напої, після чого вирішив покурити на дивані та заснув. Розбудили його сусіди, коли у квартирі вже горіло.

Поділитись: