Наразі відомо, що внаслідок пожеж у Луганській області загинули п'ятеро людей, проте інформація ще не остаточна.

Про це під час брифінгу на Луганщині заявив Володимир Зеленський та голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

«Тільки що була доповідь Державної служби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції, голови Військово-цивільної адміністрації. Зараз є інформація, що п'ятеро людей (загинули — ред.). Але поки це не повна інформація. До кінця дня, сподіваємося, буде уточнення», — сказав Зеленський.

Інформацію про п'ятьох загиблих також підтвердив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

«П'ятий загиблий — це буквально дві години тому знайшли людину. Ми ще не можемо сказати, що на 100% все обстежили. Ще вчора вночі це було небезпечно. Сьогодні йде обстеження від будинку до будинку», — сказав Гайдай.

Він запевнив, що у лікарні поки перебувають 22 людини, але тих, які потребують допомоги, всього дві — їх із реанімації перевели у терапію, сказав очільник області.

Крім того, у поліції розглядають три версії пожеж в області: погодні умови, необережне поводження з вогнем та умисний підпал.

Нагадаємо, станом на 9:00 у Держслужбі з надзвичайних ситуацій повідомляли про 4 загиблих унаслідок пожеж.

Нагадаємо, пожежа виникла 6 липня поблизу села Осколонівка на території Боровського лісництва на близько 50 гектарах. Проте 7 липня через пориви вітру загорілися ліси у Новоайдарському районі Луганщини на площі приблизно 90 гектарів.

Станом на 8 липня голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та президент Володимир Зеленський повідомили про 5 підтверджених загиблих.

Поділитись: