УКРАЇНА

Позов України проти РФ у Міжнародному суді ООН: позиція російської сторони

7 березня, 2017 14:26
УКРАЇНА/Позов України проти РФ у Міжнародному суді ООН: позиція російської сторони
Зберегти
Вигляд
lead
У Гаазі, в рамках позову України проти Російської Федерації Міжнародний Суд ООН, у другий день слухань свої аргументи виклала російська сторона.

У Гаазі, в рамках позову України проти Російської Федерації Міжнародний Суд ООН, у другий день слухань свої аргументи виклала російська сторона. 

Цей позов подано 16 січня 2017 року до Міжнародного Суду ООН з метою притягнення  Російської Федерації до відповідальності за підтримку тероризму на сході України та дискримінацію етнічних українців та кримських татар в окупованому Криму.

Громадське проводило трансляцію засідання з українським перекладом.

Російську делегацію, що налічує у своєму складі 40 людей, очолює директор правового департаменту Міністерства закордонних справ РФ – Роман Колодкін.

Українську делегацію, що нараховує 25 осіб, очолює заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

Слухання триватимуть 4 дні, потім суд повинен винести Наказ. Його можна очікувати від декількох тижнів до кількох місяців. 6 березня свою позицію представила Україна, сьогодні – Росія. 8 та 9 березня сторони будуть відповідати на аргументи, попередньо наведені одна одній.

Українська сторона під час виступу 6 березня просила міжнародний суд ООН зобов’язати Росію припинити фінансування, постачання зброї, обладнання та проведення навчання незаконним збройним формуванням на Донбасі.

Після першого засідання, заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль, яка очолює українську делегацію в Міжнародному суді ООН в Гаазі, повідомила, Україна має підстави для позитивного рішення суду ООН.

Нагадаємо, Громадське проводило трансляцію засідання у Міжнародному суді ООН 6 березня з українським перекладом.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини