Політика

Позивний «Птах»: Відступати хлопці не будуть

Політика/Позивний «Птах»: Відступати хлопці не будуть
Зберегти
Вигляд

В студію до Христини Бондаренко завітав військовослужбовець ЗСУ з позивним «Птах» та розповів про ситуацію на фронті.

Про Дебальцеве

Немає там оточення. Усі злі в тому плані, що «сепарів» ми не пустимо. Я не думаю, що буде «котел», навряд, тому що наші дуже добре відпрацьовують. Все нормально.

По місту луплять «сепари», як правило, це все прилітає в житловий сектор. Логіка цих дій зрозуміла: от злі українці вбивають невинних немовлят, снігурів та вагітних жінок. При бажанні, хто хотів би, влучив би куди хотів. Але чомусь це все – більшість – лягає в житлових кварталах.

Про місцеве населення

З міста не виїжджають декілька категорій: ті, хто не може це зробити з якихось причин, і ті, хто досі симпатизує або співпрацює із бойовиками.

В очі тобі кажуть: «Хлопці, ми з вами». А в спину, в кращому випадку, прилітає: «Щоб ти здох». В гіршому… ми не повертаємося спиною.

Про стосунки з місцевими

Коли ти дізнаєшся, що твої друзі 300-ті, або, не дай Бог, 200-ті – і це навели місцеві. Таке трапляється часто. Можна сильно зненавидіти місцевих, з одного боку. З іншого, вони живі люди, ми не знаємо, що їх спонукало це зробити.

Ненавидіти їх – опуститися до їхнього рівня. Гнобити їх – впасти ще нижче. Зрозуміти – «вату» неможливо зрозуміти.

Про домовленості з бойовиками

З ким домовлятися? Росія ж офіційно в нас не воює, а «ДНР», «ЛНР» - це бандформування. З ким домовлятися?

Про найближче майбутнє

Загострення буде звичайно. Територій не віддамо, а свої повернемо назад. Прийміть рішення і війна закінчиться. От і все.

/розшифрував Андрій Клочай

Пов`язані новини