На працівника Адміністрації президента Олександра Бухтатого, якого 14 березня знайшли мертвим у Києві, перед цим напали двоє п’яних чоловіків.

Як повідомила столична прокуратура, одному з нападників — 25-річному громадянину Вірменії — вже оголосили підозру.

«Як встановлено у ході досудового слідства, 13 березня приблизно о 23 годині 50 хвилин, перебуваючи на вул. Багговутівській у Києві, підозрюваний разом із ще одним зловмисником, особа якого на даний час встановлюється, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння помітили раніше незнайомого їм чоловіка та вирішили вчинити на нього напад з метою заволодіння його особистим майном. Зловмисники нанесли потерпілому не менше чотирьох ударів в область голови, внаслідок чого чоловік впав на землю. Після цього заволоділи його особистими речами, а саме мобільним телефоном та банківською карткою, і втекли з місця вчинення злочину», — йдеться у повідомленні.

Водночас у прокуратурі підтвердили інформацію поліції, що, за попередніми висновками, чоловік помер внаслідок хронічної ішемічної хвороби серця.

«Однак остаточно причину смерті буде встановлено після проведення судово-медичної експертизи», — додали у відомстві.

Підозрюваного громадянина Вірменії затримали, при собі він мав телефон убитого. Йому оголосили підозру за частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством небезпечним для життя особи, яка зазнала нападу).

14 березня у Шевченківському районі Києва знайшли мертвим співробітника Адміністрації президента України Олександра Бухтатого. Президент України Петро Порошенко закликав правоохоронців встановити винуватців смерті співробітника.

Олександр Бухтатий працював у Адміністрації президента на посаді головного консультанта Головного департаменту інформаційної політики.

Поділитись: