Світ / Європа

Працівники Amazon у Німеччині та Іспанії у «Чорну п'ятницю» влаштували страйк

DW
Світ/Європа/Працівники Amazon у Німеччині та Іспанії у «Чорну п'ятницю» влаштували страйк
Зберегти
Вигляд
Працівники логістичних центрів Amazon у Німеччині та Іспанії в п'ятницю, 23 листопада, у «Чорна п'ятницю» влаштували страйк, вимагаючи покращення умов праці.

За даними німецької профспілки Verdi, працівники компанії страйкуватимуть протягом 24 годин до півночі, вимагаючи кращої оплати праці та контрактів, які гарантують нормальні умови праці.

«Розпочинається кінець року — найбільш напружений час для працівників. Особливо в такий день, як «Чорна п'ятниця», співробітники повинні бути в центрі уваги», — заявив представник профспілки Мехтільд Міддеке.

Компанія Amazon повідомила, що участь у страйках у логістичних центрах у німецьких Бад-Герсфельді та Райнбергу беруть близько 620 працівників. Утім, більшість співробітників продовжує працювати і страйк жодним чином не впливає на клієнтські замовлення.

У німецькому офісі Amazon заявили, що працівникам пропонується конкурентна зарплатня та різноманітні бонуси від першого дня працевлаштування.

В іспанському центрі Amazon, що у Сан-Фернандо-де-Енарес, за даними профспілки, у страйку беруть участь від 85 до 90% персоналу, які страйкуватимуть також 24 листопада.

В компанії натомість повідомили, що ці цифри не відповідають дійсності і замовлення продовжують обробляти.

Більше про:
# розпродаж
# Amazon
Пов`язані новини