УКРАЇНА

Практично вся техніка у Криму була раніше відремонтована — ВМС України у відповідь Путіну

11 січня, 2018 22:31
УКРАЇНА/Практично вся техніка у Криму була раніше відремонтована — ВМС України у відповідь Путіну
Зберегти
Вигляд
Командувач військово-морськими силами України Ігор Воронченко заявив, що практично уся техніка, яка залишилась на території анексованого Криму, була раніше відремонтована.

Командувач військово-морськими силами України Ігор Воронченко заявив, що практично уся техніка, яка залишилась на території анексованого Криму, була раніше відремонтована. Таку заяву він виголосив у відповідь на заяви Путіна про те, що Росія готова передати Україні кораблі з Криму.

Про це Воронченко заявив в ефірі «112 Україна», передає «Українська правда».

«Це потребує дуже ретельного вивчення, щоб ми не залишились розмінною картою  в брудній кремлівській грі», — сказав командувач ВМС.

За його словами, на період анексії Криму з 8 бойових кораблів на ходу був лише великий десантний «Костянтин Ольшанський», бо тоді була потреба в ремонті головних двигунів. Також корвет «Луцьк» був на ремонті, «але практично відремонтований».

«Корвети «Тернопіль», «Придніпров'я», «Хмельницький» на ходу, два тральщики «Черкаси» і «Чернігів» на ходу… Підводний човен на 70% був відремонтований, була потреба в заміні клапанів», — додав Воронченко.

Він, крім того, уточнив, що наразі в Криму лишилось техніки на 2 батальйони БМП і 2 батальйона БТРів. «Вони практично були готові, відсотків 15-20 підлягали ремонту».

Щодо авіації командувач ВМС зазначив, що вся техніка, яка могла піднятися, виконує завдання на материковій частині України.

Раніше Путін заявив, що Росія готова передати Україні військові кораблі та авіатехніку, які перебувають в анексованому Криму. Він при цьому запропонував українським військовим самостійно їх забрати з Криму.

Пов`язані новини