УКРАЇНА

Працівників Південно-Української АЕС викрито на привласненні державних коштів – СБУ

УКРАЇНА/Працівників Південно-Української АЕС викрито на привласненні державних коштів – СБУ
Зберегти
Вигляд

У Миколаївській області силовики викрили на підприємстві «Південно-Українська атомна електростанція» привласнення державних коштів в особливо великих розмірах, повідомили в прес-центрі СБУ.

Як зазначається, було затримано кур'єра під час передачі 6 млн грн готівки головному бухгалтеру одного з публічних акціонерних товариств.

З'ясовано, що ці гроші були отримані від Південно-Української АЕС у рамках виконання договору на реконструкцію і будівництво об'єктів Ташлицької гідроакумулювальної станції.

З метою незаконного виведення коштів, підприємство в травні-серпні 2016 року провело кілька безтоварних фінансово-господарських операцій із фіктивними структурами на загальну суму 20 млн грн за нібито поставлені будівельні матеріали, зазначили у СБУ.

На даний момент у цій справі тривають обшуки в Харкові, Південноукраїнську, Первомайську та Вознесенську.

Так, вдома у бухгалтера підприємства були вилучені близько 400 тисяч грн і документація ПАТ. На одному з підприємств, що контролюються фактичним власником ПАТ, також вилучено 16 мішків бухгалтерської документації, яка підтверджує причетність підозрюваних до легалізації коштів через фіктивні підприємства.

Пов`язані новини