default

Працівники знімальної групи «Карткового будиночка» звинуватили Спейсі в домаганнях

3 листопада, 2017 15:35
default/Працівники знімальної групи «Карткового будиночка» звинуватили Спейсі в домаганнях
Зберегти
Вигляд
Актор Кевін Спейсі домагався інших чоловіків на зйомках серіалу «Картковий будиночок».

Актор Кевін Спейсі домагався інших чоловіків на зйомках серіалу «Картковий будиночок».

Про це розповіли телеканалу CNN восьмеро людей, які працювали на майданчику.

За словами співрозмовників телеканалу, на зйомках Спейсі регулярно чіпав інших чоловіків (у тому числі в області паху) й робив непристойні коментарі щодо їхньої зовнішності (приміром, «класна дупа»). Це часто відбувалося відкрито, у всіх на очах, і «всі говорили про це», сказав один з членів знімальної групи.

Джерела CNN кажуть, що через Спейсі робоча атмосфера на зйомках була «токсичною» для молодих людей, яким доводилося з ним працювати. Його поведінку вони назвали «хижацькою».

Колишній помічник продюсера серіалу на умовах анонімності розповів, що на зйомках одного з перших сезонів мав заїхати за Спейсі перед зйомками. Під час поїздки актор, який сидів за кермом, спробував засунути руку йому в штани. У той же день Спейсі намагався завадити йому вийти зі свого трейлера й вчинив «недоречний контакт».

Коли помічник продюсера сказав, що йому це не подобається, Спейсі «помітно розхвилювався» й поїхав зі зйомок. Як свідчить публікація, Спейсі приставав до цього чоловіка й раніше. Після описаного в статті інциденту домагання з боку актора припинилися.

Інший співробітник знімальної групи заявив, що Спейсі на зйомках усіх шести сезонів регулярно «клав на нього руки дивним чином». Чоловік розповідає, що йому було ніяково просити актора припинити.

«Це найжахливіше в цій ситуації. Я б хотів мати можливість говорити про такі речі й не боятися», — говорить він.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини