Коли вибираємо школу своїм дітям, то звертаємо увагу на інформацію про вчителів, матеріально-технічний стан приміщень та якість роботи їдальні. Адже школа – це серйозний вибір.

Але чомусь ми не такі уважні, коли обираємо президента країни. В передвиборчий період ми дозволяємо політтехнологам зманіпулювати нашим правом вибору і ведемося на гасла «Якщо не наш кандидат, то святі рівноапостольні Володимир і Ольга перестануть за нас молитися, і тоді вже дощ з сарани, землетруси та інші кари небесні».

Щоб не розчаровуватися, варто спочатку подивитися, що саме обіцяють кандидати. Тому давайте розпакуємо програми основних з них та подивимося, які у них плани щодо дотримання прав людини в Україні.

Громадське спільно із ГО Центр UA розбирає програми головних кандидатів на пост президента України та порівнює їхні плани та пропозиції щодо оборонної сфери, міжнародних відносин, інститутів влади та соціально-економічного розвитку.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID). ГО «Центр UA» була відповідальна за зміст цього матеріалу, але він не обов'язково відображає погляди USAID або уряду США.

Поділитись: