Права на український повнометражний фільм-фентезі «Сторожова застава» продано у 19 країн.

Права на український повнометражний фільм-фентезі «Сторожова застава» продано у 19 країн. А з грудня 2017 року фільм з англійськими субтитрами доступний для перегляду мешканцям 27 країн світу в бібліотеках найбільших світових VOD-платформ — iTunes та Amazon Prime.

Про це повідомляє Kinorob — кінопомпанія, що виробляла стрічку.

На сьогодні права на український фільм-фентезі продані в Китай, Південну Корею, Індію, Японію, Пакистан, Шрі-Ланку, Бангладеш, Непал, Бутан, Мальдиви, Казахстан, Молдову, Росію, Білорусь, Киргизстан, Францію та франкомовні території світу, Італію, Іспанію та Канаду.

У компанії також заявили, що почали повертати Державному агентству України з питань кіно гроші, виділені на виробництво фільму. Першу частину коштів у розмірі 1 мільйон 20 тисяч гривень вже перевели на рахунок фонду Держкіно.

«Подальше повернення коштів планується здійснити за рахунок масштабної міжнародної дистрибуції стрічки», — повідомили у Kinorob.

«Сторожова Застава» — український повнометражний фільм-фентезі, знятий на мотивами однойменної книги Володимира Рутківського, що вийшов у широкий прокат 12 жовтня 2017 року. На цей момент в кінотеатрах стрічку переглянули 276 тисяч 18 глядачів. Український бокс-офіс картини складає 19 мільйонів 84 тисячі 21 гривню.

ДИВІТЬСЯ: Трейлер українського фентезі «Сторожова застава».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile