У поліції Івано-Франківської області розпочали службове розслідування через дії правоохоронців, які нетактовно спілкувалися з затриманим неповнолітнім та його другом.

Про це повідомили в поліції області.

Раніше місцеве видання «Галка» повідомило, що до редакції передали аудіозаписи розмови двох правоохоронців із затриманими. За інформацією журналістів, 30 травня двоє поліцейських затримали двох хлопців (один із них неповнолітній), які начебто були у компанії та билися між собою. Поліція розцінила це як порушення громадського порядку та доставила хлопців до відділку.

За словами хлопців, вони не билися, а сперечалися та жартома імітували бійку, а також не мають претензій одне до одного. Втім на них вирішили скласти адмінпротоколи через порушення громадського спокою.

Як пише видання, одного хлопця вдарили у груди, а іншого — в обличчя. Їх змусили роздягнутися до білизни, а також принижували за татуювання. У затриманих взяли відбитки пальців, а тату сфотографували. Водночас хлопці відмовилися підписувати будь-які документи, правоохоронців це розізлило. Одному з хлопців вдалося записати розмову з поліцейськими на диктофон.

На записі чути лайку та погрози, зокрема правоохоронець каже, що «таких як ти хаваю на сніданок», а також запевняє, що «не такі підписували».

Як пише видання, правоохоронці не змінили свою поведінку і після зауваження, що з такою поліцією не почуваються безпечно.

У поліції заявили, що до них звернувся іванофранківець із заявою про неадекватну поведінку правоохоронців, які принижували його сина та товариша, а також лаялися на них. Чоловік передав аудіозапис.

Заступник начальника поліції області Остап Білейчук заявив, що вже встановили працівників поліції, які нетактовно себе поводили. За його словами, вони працюють у правоохоронних органах понад 10 років.

Він запевнив, що вже розпочали службове розслідування. До того ж матеріали справи передадуть до прокуратури Івано-Франківська.

«Ми будемо негайно реагувати на кожне звернення громадян щодо неналежної поведінки поліцейських. Наша реакція має бути жорсткою на негідну поведінку. Таких працівників будемо звільняти», — зазначив Білейчук.

Поділитись: