Правоохоронці обшукали офіс та будинок екс-прем'єра Молдови Філата

default/Правоохоронці обшукали офіс та будинок екс-прем'єра Молдови Філата
Зберегти
Вигляд

Співробітники Національного центру по боротьбі з корупцією обшукали офіси та будинок колишнього прем'єр-міністра Молдови Влада Філата.

«Обшуки проводяться з санкції прокуратури, яка в четвер клопотала і домоглася зняття депутатської недоторканності з голови Ліберально-демократичної партії Влада Філата і зажадала його затримання», - повідомив Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-секретаря НЦБК Анжелу Старинську.

За словами Старинської слідчі вирішили провести обшуки у Філата після першого допиту - вони шукали матеріали, що мають відношення до справи.

Філат був затриманий в будівлі парламенту і доставлений у слідчий ізолятор НЦБК. Колишнього прем'єр-міністра і лідера Ліберально-демократичної партії звинувачують у корупційних діях і виведенні грошей з банківської системи в період, коли він займав пост прем'єр-міністра, в 2009-2013 році.

У четвер парламент Молдови проголосував за зняття депутатського імунітету з Філата. Відразу після цього, він склав з себе повноваження голови ЛДПМ, передавши ці обов'язки прем'єр-міністру Валерію Стрільцю.