Війна

Правоохоронці перекрили найбільший канал контрабанди в «ДНР»

Війна/Правоохоронці перекрили найбільший канал контрабанди в «ДНР»
Зберегти
Вигляд

Правоохоронці перекрили найбільший канал поставок на окуповану територію Донецької області продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів, медикаментів та інших товарів.

Про це повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

«Безпрецедентна спецоперація проводилася податковою міліцією спільно з Центром спецоперацій СБУ в «сірій зоні» при координації керівництва штабу АТО», – написав він.

За його словами, серед «основних замовників» таких поставок було так зване міністерство оборони «ДНР». «Це означає, що товари йшли безпосередньо бойовикам», – додав Білан.

Він повідомив, що в операції було задіяно понад 100 чоловік, втрат немає. На перевалочних базах були проведені обшуки, затримані автомобілі з товаром. Слідчі дії тривають.

Фото facebook/Сергій Білан

«Проведення цієї спецоперації було пов'язане з серйозним ризиком. Тому що в самому селищі активно ведуть себе ворожі диверсійно-розвідувальні групи, постійно працюють снайпери, а на виїзді знаходиться блок-пост бойовиків», – зауважив Білан.

Раніше повідомлялось, що Державна фіскальна служба запускає роботи 20 мобільних груп для боротьби з контрабандою та корупцією.

Пов`язані новини