ENRU

Правоохоронці проситимуть Раду зняти недоторканність з трьох депутатів

2b1730ab32402501c
За словами Луценка, подання стосуватиметься депутатів Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового Фото: facebook.com/LlutsenkoYuri

Під час перевірки електронних декларацій Генпрокуратура, Спецантикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро підготували подання до Верховноі Ради на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів.

Про це у Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

Він зазначив, що подання стосуватиметься депутатів Геннадія Бобова (група «Відродження»), Євгена Дейдея («Народний фронт») та Андрія Лозового («Радикальна партія»).

Юрій Луценко

У лютому Луценко повідомляв, що подання на зняття недоторканості можуть бути підготовлені на позафракційних народних депутатів Олександра Супруненка, В'ячеслава Костянтинівського, а також депутата фракції «Опозиційний блок» Нестора Шуфрича.

Зазначимо, що торік депутат Андрій Лозовий задекларував 186 пляшок колекційного вина, 8 картин, кілька годинників та меблі 19 століття.

Депутат від «Народного фронту» і екс-координатор батальйону міліції «Київ-1» Євген Дейдей задекларував на родину 2 квартири в Одесі, та одну квартиру в Києві.

Депутат Бобов задекларував 100 млн гривень і $2,5 млн готівкових коштів, яйця Фаберже і чотири види зброї. Дружина Бобова зберігає $1,8 млн готівкою.

Нагадаємо, 16 травня Верховна Рада достроково припинила повноваження позафракційного народного депутата Андрія Артеменка. Це рішення на засіданні 16 травня підтримали 244 депутатів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram