УКРАЇНА

Правоохоронці провели понад 100 обшуків і затримали шахраїв, які продавали неіснуючі ліки — ГПУ

22 грудня, 2017 15:36
УКРАЇНА/Правоохоронці провели понад 100 обшуків і затримали шахраїв, які продавали неіснуючі ліки — ГПУ
Зберегти
Вигляд
Правоохоронці провели 100 обшуків у 7 містах країни й затримали підозрюваних у шахрайстві щодо надання лікарської допомоги.

Правоохоронці провели 100 обшуків у 7 містах країни й затримали підозрюваних у шахрайстві щодо надання лікарської допомоги.

Про це повідомив генеральний генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Злочинці, видаючи себе за іноземних лікарів, розмовляючи з удаваним іноземним акцентом, пропонували за допомогою вигаданих новітніх технологій, зокрема, супутникової телефонної діагностики організму, та неіснуючих ліків нібито іноземного виробництва, здійснити успішне лікування різноманітних захворювань, у тому числі тяжких та невиліковних (Альцгеймера та Паркінсона)», — написав він.

Водночас, за словами Луценка, потерпілим особам реалізовувались дешеві вітчизняні лікарські засоби, з яких попередньо видаляли відповідне маркування, чи дешеві біологічно активні домішки, які взагалі не є лікарськими засобами.

«Затримали лідера злочинної організації та його вище керівництво (усього 10 осіб), а також вилучили майна та грошових коштів на загальну суму понад 5 мільйонів гривень», — написав він.

Санкція інкримінованих підозрюваним статей передбачає позбавлення полі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Пов`язані новини