УКРАЇНА

Правоохоронці проводять обшуки у справі про корупцію в «Укрзалізниці»

16 листопада, 2017 18:38
УКРАЇНА/Правоохоронці проводять обшуки у справі про корупцію в «Укрзалізниці»
Зберегти
Вигляд
Генеральна прокуратура України спільно з Національною поліцією проводить близько 50 обшуків в шести регіонах України у справі про зловживання на залізниці.

Генеральна прокуратура України спільно з Національною поліцією проводить близько 50 обшуків в шести регіонах України у справі про зловживання на залізниці.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Інформацію також підтвердили у Генеральній прокуратурі. 

«Підозрюються громадяни Дубневичі, Михальчук, Костюк і інша весела гоп-компанія. Висновок — корупція на високому рівні таки є! Я знову правий! І жодні політичні дахи чи відвертання голови в сторону не допомогли», — зазначив Омелян у Facebook.

Брати Ярослав та Богдан Дубневичі — народні депутати України. Ярослав Дубневич — голова комітету Верховної Ради України з питань транспорту. Сергій Михальчук — член правління ПАТ «Укрзалізниця». Михайло Костюк — генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця, грудень 2008 - березень 2011 рр.), голова Львівської обласної державної адміністрації (листопад 2011 - березень 2013 рр.)

ЧИТАЙТЕ: Депутати-брати «БПП» Дубневичі задекларували понад 715 млн грн готівкою.  

Ярослав Дубневич задекларував 8,23 млн. доларів, 2,78 млн. євро та 5 млн. грн. готівкових коштів.

Богдан Дубневич задекларував готівкою 11,5 мільйонів доларів. Його дружина Тетяна зберігає готівкою ще 137,1 млн грн.

При цьому на банківських рахунках Дубневичів фігурують значно менші суми: Богдан має 10,4 млн грн, Ярослав з дружиною Наталією – 2,3 млн грн.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини