УКРАЇНА

Правоохоронці проводять слідчі дії в Будинку профспілок на Хрещатику

2 квітня, 2017 20:21
УКРАЇНА/Правоохоронці проводять слідчі дії в Будинку профспілок на Хрещатику
Зберегти
Вигляд
У Києві правоохоронці проводять слідчі дії в Будинку профспілок на Хрещатику.

У Києві правоохоронці проводять слідчі дії в Будинку профспілок на Хрещатику.

Про це повідомив співробітник СБУ Роман Матківський.

«На даний момент в приміщенні тривають слідчі дії. Їх проводять співробітники Нацполіції, вибухотехніки та інші експерти, які повинні встановити, що за три місяці накопичилося в цьому приміщенні поки воно знаходилося поза контролем його власників. У ньому знаходилися люди, які представилися ветеранами батальйону «Донбас». Коли ми підійшли, вони закрили залізні ворота і забарикадувалися», – сказав він.

За словами представника спецслужби, директор Асоціації профспілок протягом трьох місяців звертався в правоохоронні органи, так як за цей період він не міг потрапити до будівлі і привести її в належний стан.

Скільки в приміщенні знаходиться людей, правоохоронці не знають, оскільки як ті відразу відмовилися від контакту.

Як повідомляє «Радіо Свобода» станом на 18 годину, у приміщенні перебувають силовики, чоловіки, які назвалися представниками батальйону «Донбас», вийшли з будівлі і винесли свої речі.

Нагадаємо, що 14 липня 2016 року біля Будинку профспілок намагалися встановити огорожу. В результаті виникли сутички, внаслідок чого постраждали семеро людей.

Нагадаємо, що 23 березня Вищий господарський суд України ухвалив рішення про демонтаж незаконної надбудови у Будинку профспілок у Києві.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини