Правоохоронці разом з підрозділами КОРД прийшли з обшуками в Ірпінську міськраду на Київщині.

Вранці 7 червня правоохоронці разом з підрозділами КОРД прийшли з обшуками в Ірпінську міськраду на Київщині.

Як повідомляє «Громада Приірпіння», обшуки  відбуваються через підозру в розкраданні бюджетних коштів.

У прокуратурі підтвердили, що обшуки були заплановані, але деталі не повідомили.

На другий поверх, де розташована приймальня міського голови, кабінети його заступників, відділ кадрів, економічний відділ, наразі нікого не впускають, повідомив депутат Ірпінської ради Богдана Мельничука. 

«Двері зачинені, їх охороняють люди в формі. На третьому поверсі також проходять обшуки. Там кабінет секретаря міськради, управління житлово-комунального господарства, фінвідділ. Швидше за все, проводять виїмку документів», — розповів Мельничук. 

За даними «Громади Приірпіння», обшуки тривають на всіх комунальних підприємствах Ірпінської ради. Правоохоронці розшукували зокрема Ігоря Дворнікова – начальника КП «Ірпіньжитлоіфнвестбуд». 

Міського голови Володимира Карплюка та секретаря ради Юрія Денисенка на момент початку обшук, на робочих місцях не було. Пізніше Карплюк написав у Facebook, що він перебуває у відрядженні в США.

Нагадаємо, у липні 2016 року генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що очільники Бучі та Ірпеня — Анатолій Федорук і Володимир Карплюк — підозрюються в незаконній передачі земельних ділянок у власність своєму оточенню протягом 2006-2012 років.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: