Співпраця правоохоронних органів у розслідуванні перестрілки в Княжичах Київської області продовжується без жодних нарікань

Співраця правоохоронних органів у розслідуванні перестрілки в Княжичах Київської області продовжується без жодних нарікань. Про це заявив виконуючий обов’язки голови Нацполіції Вадим Троян, повідомляє «Укрінформ».

«Зараз ніяких суперечок між правоохоронними органами немає і не може бути. Все відкрито, ми працюємо, надаємо всі необхідні документи, журнали, інструкції, накази, якими керувались співробітники під час операції», — зазначив Троян.

Він додав, що службове розслідування проводиться успішно.

«Ми зараз очікуємо на головну експертизу, яка дозволить посекундно встановити хронологію подій, зрозуміти, хто що робив, хто куди стріляв і хто говорить правду», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що в.о. керівника Національної поліції Вадим Троян відсторонив 3 керівників підрозділів поліції на час розслідування вбивства поліцейських в Княжичах Київської області.

На думку правозахисника Бориса Малишева, офіційна версія перестрілки між співробітниками правоохоронних органів в Княжичах не виглядає переконливою і може бути прикриттям неприємної для поліції історії.

Нагадаємо, що в ніч 4 грудня в селищі Княжичі Київської області в результаті перестрілки загинуло 5 правохоронців.

Журналісти Громадського зібрали інформацію і версії того, чому загинули 5 поліцейських у Княжичах.

Поділитись: