УКРАЇНА

Правоохоронці встановили особи 900 членів «Самооборони Криму», які брали участь в анексії — Луценко

11 вересня, 2018 16:56
УКРАЇНА/Правоохоронці встановили особи 900 членів «Самооборони Криму», які брали участь в анексії — Луценко
Зберегти
Вигляд
Прокуратура та поліція Автономної Республіки Крим встановили особи 900 учасників так званої «Самооборони Криму», які у 2014 році брали участь в анексії півострова.

Прокуратура та поліція Автономної Республіки Крим встановили особи 900 учасників так званої «Самооборони Криму», які у 2014 році брали участь в анексії півострова.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«У 2018 році, за результатами зібраних доказів, 64 представникам незаконно створеного збройного формування «Самооборона Крыма», яке з 2014 року сприяє державі-агресору у проведенні окупації частини території України — півострову Крим, повідомлено про підозри», — йдеться у повідомленні.

Луценко додав, що підозри оголошені за статтею 260 Кримінального кодексу (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань). Також правоохоронці оголосили в розшук зазначених особ.

«На даний час прокуратурою АРК та ГУ Нацполіції в АРК та м. Севастополь встановлені повні анкетні дані 900 осіб, які входили до складу незаконно створеного збройного формування «Самооборона Крыма», — розповів генпрокурор.

Крім того, за словами Луценка, правоохоронці продовжують збирати докази участі членів цього формування у захопленні підприємств, установ, організацій, нападах та викраденнях громадян тощо.

Інфографіка: Юрій Луценко/Facebook

Як повідомлялося, організаторку незаконних виборів президента РФ у Криму засудили до умовного терміну.

13 серпня Деснянський районий суд Києва виніс вирок так званому «депутату» «Євпаторійської міської ради» Сергію Осьмініну у вигляді 5 років позбавлення волі із випробувальним терміном — 3 роки.

Раніше повідомлялося, що прокуратура Криму перевіряє держслужбовців півострова на причетність до вчинення держзради.

Пов`язані новини