Життя

Правоохоронці виявили архів документів Януковича

Життя/Правоохоронці виявили архів документів Януковича
Зберегти
Вигляд

Вчора, 15 грудня, в ході обшуку приватної квартири правоохоронці виявили архів Віктора Януковича, заявив сьогодні, 16 грудня, глава МВС Арсен Аваков на засіданні уряду. За його словами, ця знахідка допоможе прискорити розслідування справ стосовно Януковича і «сім'ї».

Згодом Аваков про спецоперацію проінформував на своїй сторінці у Facebook.

«В нашому розпорядженні виявилася значна частина особистого архіву «сім'ї» Януковича з особистими документами екс-президента, його фінансові операції, печатки та документи більш ніж 300 офшорних компаній, документи розрахунків від Танталіту до Мако і банків Януковича, оригінали документів на власність від Межгірья до Хонки.. від Гонкога до Швейцарії. Схеми виведення коштів», - написав голова МВС.

У свою чергу начальник Головного слідчого управління Нацполіції Олександр Вакуленко на засіданні Кабміну зазначив, що «серед вилученого - печатки офшорних фірм, банківські документи, особисті документи Януковича, документацію на нерухомість, зокрема, на придбання «Межигір'я», на земділянку і будинок на Оболонській набережній, машиномісця в різних частинах столиці, земділянку в 5 га в селі Нові Петрівці».

Він також додав, що слідчі Нацполіціі за матеріалами фіскальної служби відкрили кримінальне провадження за фактом існування і діяльності конвертаційних центрів, які займалися відмиванням бюджетних коштів.

/ фото Арсена Авакова via Faceook

Пов`язані новини