Прокуратура та поліція викрили злочинну групу з числа колишніх посадовців, яка привласнила 16 об’єктів нерухомості в центрі Києва.

Прокуратура та поліція викрили злочинну групу з числа колишніх посадовців, яка привласнила 16 об’єктів нерухомості в центрі Києва.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

За даними відомства, до складу групи входили екс-заступник гендиректора комунального підприємства «Київводфонд», колишній начальник юридичного відділу цього підприємства, троє громадян України та один громадянин Росії.

«Так, один із учасників організованої групи, використовуючи бланки договорів, печатки Товарних бірж та підроблені печатки Комунального підприємства «Київське міське бюро технічної інвентаризації», підробляв правовстановлюючі документи на об’єкти нерухомості, змінюючи їх власників на підставних осіб – мешканців окупованих районів Луганської області. Останні за грошову винагороду виступали стороною продавця у фіктивних правочинах із вказаними об’єктами», — йдеться у повідомленні.

Як зазначає прокуратура, в такий спосіб підозрювані заволоділи 14 нежитловими приміщеннями «Київводфонду», які «розташовані переважно в центральних районах столиці та біля станцій метрополітену». Також вони заволоділи будівлями на вулиці Коперника та на вулиці Січових Стрільців.

За інформацією відомства, загальний збиток, завданий державі, перевищує 10 мільйонів гривень.

Наразі п’ятьом особам, зокрема екс-заступнику гендиректора підприємства та екс-начальникау юридичного відділу, оголошено про підозри. Один з членів групи перебуває у розшуку.

«На незаконно відчужене державне та комунальне майно накладено арешт. Досудове слідство триває», — додали у прокуратурі.

Як повідомлялося, частину нерухомого майна з резиденції «Межигір’я» президента-утікача Віктора Януковича передали у власність держави.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile