Життя

Правий сектор заявляє про затримання 5 бійців під час сутички на турбазі Драгобрату

Життя/Правий сектор заявляє про затримання 5 бійців під час сутички на турбазі Драгобрату
Зберегти
Вигляд

Правий сектор заявляє про затримання правоохоронцями 5 бійців добровольчого українського корпусу під час сутички з охороною готелю у Закарпатській області 10 січня.

Про це у Facebook написав командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький.

«На Драгобраті на Закарпатті стався конфлікт між групою бійців ДУК ПС і охороною «Хата Магната», до якої підключилася певна кількість місцевих жителів. У результаті наразі затримано друга «Хорвата» - начальника оперативного штабу (один з організаторів і перший офіційний командир 5-го окремого батальйону ДУК ПС, поранений у боях з окупантом), друга «Бєса» - командира 13-го запасного батальйону ДУК ПС (Київ), який воював у Донецькому аеропорту, де був контужений в бою з російським спецназом, і ще трьох бійців», - повідомив він.

Стемпіцький не виключає, що конфлікт міг виникнути і на побутовому ґрунті.

«І «Хорват», і «Бєс» були контужені і поранено на війні, тому їхня психіка особливо чутлива до будь-яких негативних подразників. Але точну інформацію матимемо пізніше», - пояснив він.

На території однієї з туристичних баз на Драгобраті 10 січня сталася бійка між невідомими особами і персоналом бази відпочинку. За фактом бійки поліція відкрила кримінальне провадження.

Пов`язані новини