Політика

Правий Сектор. Залишити Піски

Політика/Правий Сектор. Залишити Піски
Зберегти
Вигляд

У суботу бійці ДУК «Правий сектор» відійшли від лінії зіткнення з бойовиками в зоні антитерористичної операції на Донбасі. 

Це пов'язано із легалізацією всіх добровольчих формувань – як того вимагають Мінські домовленості та на чому наполягає керівництво ЗСУ. Тож, 5-ий, 7-ий батальйони та 8 окрема рота ДУКу залишили Тоненьке, територію, яку контролює українська сторона біля донецького аеропорту, Піски і Широкине. 

«Це ж не значить, що ми зав'язли в Пісках. У нас що, війна закінчилась? Піски зміняться на 1, 2, 3 об'єкт. Наша задача взагалі зробити так, щоб такі «піски» були по всьому фронту. Щоб жоден агресор не отримав ні сантиметру української землі. Яка різниця, які населені пункти ми будемо тримати? Головне, щоб їх не здали» - розказав Громадському командир 5-го окремого батальйону ДУК «Правий сектор» з позивним «Чорний».

Позиції, з яких вийшов батальйон, підсилені бійцями 93-ї окремої механізованої бригади - в цьому запевнили самі військовослужбовці.

«Врешті-решт, в нас має бути одна єдина армія», - твердить командування Збройних сил України.

Щоправда, в самому «Правому сектору» не говорять ствердно, що є остаточне рішення про входження добровольчого корпусу до лав ЗСУ. 

«Ми виконуємо накази командира корпусу Андрія Стемпицького та провідника Дмитра Яроша. Поки від цих двох людей я отримав наказ до середи вивезти більшість нашого матеріально-технічного забезпечення. Кожен робить свою роботу» - зауважив командир 5-го окремого батальйону ДУК «Правий сектор» з позивним «Чорний».

Про вихід «Правого сектору» з 1-ої лінії оборони - у репортажі «Правий сектор. Залишити Піски».

/ Кіра Толстякова

Пов`язані новини