Якщо представник проросійської опозиції пройде в другий тур президентських виборів, то він програє будь-якому іншому кандидату. Про це в ефірі програми Громадського «Нині вже» з посиланням на загальні тенденції другого туру виборів 2019 року заявив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко.

«Щодо другого туру є загальні тенденції. Якщо до другого туру раптом вийде, скажімо так, представник проросійської опозиції, хто б це не був — Бойко, Вілкул чи Мураєв, можна, ну з дуже високою, до ста відсотків імовірністю сказати, що він програє в другому турі будь-якому кандидату. Будь то Тимошенко чи Порошенко, чи Гриценко, чи Зеленський», — сказав Биченко.

Він зазначив, що для лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко чинний президент Петро Порошенко є більш привабливим суперником у другому турі, ніж Анатолій Гриценко чи Володимир Зеленський.

В Україні 31 грудня розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Вона триватиме 90 днів. Вибори президента України призначені на 31 березня 2019 року.

Станом на грудень вже налічується понад 30 кандидатів, які оголосили про набір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо.

Петро Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Поділитись: