Представники праворадикальної організації С14 та інших правих організацій влаштували акцію біля будівлі Міністерства внутрішніх справ, аби сприяти розслідуванню вибуху у квартирі координатора організації Сергія Мазура.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Представники С14 заявили, що готові зробити все, аби цю справу не «злили». Також вони виключають побутові мотиви замаху.

«Ймовірно, замовниками чи виконавцями можуть бути люди, пов`язані із Крисіним чи просто «сепари», може прихильники Лусваргі», — заявив Сергій Мазур. 

Він додав, що йому вже тривалий час погрожували, але він не звертався у поліцію, бо не сприймав ці погрози серйозно.

«Мені постійно надходять погрози через мою діяльність. Той самий Крисін погрожував ще пів року назад. І ми знаємо, що прокурору по його справі місяць назад вчинили акт вандалізму на могили матері», — зазначив Мазур.

Лідер руху С14 Євген Карась вважає, що напад готувався деякий час. 

«Вони приходили вночі, представлялись виконавчою службою і якщо хтось виходив — тікали. Визначали, де його кімната, коли загорілось світло, коли він був вдома. Вони продумали маршрути відходу, намагалися йти так, щоб не залишати слідів, це вже зараз ясно», — сказав він.

Правоохоронці під будівлею МВС, Київ, 10 жовтня 2018 року
Фото: Марія Ульяновська/Громадське

Згодом між учасниками акції та поліцією розпочалися сутички, на місце події прибувають доадіткові сили правоохоронців, а також праворадикали. У поліції заявили, що хтось облив кефіром журналістку NewsOne.

За словами кореспондентки Громадського, під час сутичок постраждав член організації «Січ», а поліція затримала члена руху «Невідомий патріот».

Постраждалий член організації «Січ»
Фото: Марія Ульяновська/Громадське

Наразі Євген Карась та народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв перебувають у будівлі МВС, але до них поки ніхто не вийшов.


У ніч на 10 жовтня у квартиру координатора праворадикальної організації С14 Сергія Мазур кинули вибуховий пристрій, внаслідок вибуху постраждав його батько.

Поліція кваліфікувала вибух як замах на вбивство.

Поділитись: