Політика

Представник фонду Ахметова: Гумантарні вантажі, які везе Україна – віртуальні

Політика/Представник фонду Ахметова: Гумантарні вантажі, які везе Україна – віртуальні
Зберегти
Вигляд

Гуманітарний рейс фонду Ріната Ахметова перетнув межу Дніпропетровської і Донецької областей після перевірки бійцями «Донбасу». Про це Громадському телефоном заявив координатор штабу «Допоможемо» Максим Ровінський.

«Цього разу батальйон «Донбас» не мав претензій до документів. Натомість, вони вибірково відкрили і перевірили кілька машин», - сказав він.

Ровінський повідомив, що колону супроводжували машини ДАІ й машини міліції з Дніпропетровська.

«В них ніде не було написано, що це «Беркут», - так він прокоментував заяву нардепа і комбата «Донбасу» Семена Семенченка про те, що конвой нібито супроводжують колишні співробітники «Беркуту».

За словами представника Ахметова, допомогу від фонду отримують літні люди, старші 65 років, люди з інвалідністю, матері-одиначки, багатодітні сім’ї. Під час роздачі допомоги, зазначив він, завжди присутні спостерігачі ОБСЄ, ООН, іноземні журналісти.

При цьому Ровінський має сумніви щодо реальності спроб України завозити гуманітарну допомогу на території, підконтрольні бойовикам.

«Допомога, яку везе фонд Ахметова, її видно. Вантажі, які везе Україна – віртуальні. Ніхто не бачив допомоги і навіть не може показати документів, де зберігаються ці вантажі, які «ніхто не може завести в «ДНР»? Якщо вони не можуть домовитися, чому вони не залучають Червоний Херст як посередника?», - зауважив він.

Пов`язані новини