УКРАЇНА

Представник президента в Криму закликав припинити пасажирські перевезення з РФ

13 листопада, 2017 13:02
УКРАЇНА/Представник президента в Криму закликав припинити пасажирські перевезення з РФ
Зберегти
Вигляд
lead
Постійний представник президента в анексованому Росією Криму Борис Бабін виступив за припинення пасажирських перевезень з Росією.

Постійний представник президента в анексованому Росією Криму Борис Бабін виступив за припинення пасажирських перевезень з Росією.

Про це він написав у своїй колонці для видання «Дзеркало тижня».

«Перш за все ми повинні рухатися до припинення організованого пасажирського транспортного сполучення з РФ. На жаль, тривалий час після початку конфлікту суспільство було толерантним до масової трудової та соціальної міграції українців до РФ. І залишається толерантним до сих пір», — пише Бабин.

За його словами, усі «професійні патріоти» іноді щось висловлюють проти торгівлі з агресором, яка часто є вимушеним злом через специфіку світового розподілу ресурсів.

«У той же час ці «професійні патріоти», до речі, як і т.зв. «патріотична опозиція», ні слова не говорять про десяток щоденних (!) поїздів «Укрзалізниці» в Москву з усіх регіонів, від Львова до Херсона», — зазначив Бабін.

На його думку, сьогодні єдиним фактором, який утримує владу «від цього вимушеного, хворобливого, але необхідного кроку», є очікуване широке громадське обурення від такої заборони.

«Суспільство, яке заплющує очі на пряме стимулювання своїх громадян до поїздок в РФ, не має, на мою думку, морального права щось говорити про полонених Кремля», — додав він.

Нагадаємо, авіасполучення між Україною і Росією було припинено 25 жовтня 2015 року. Умовою відновлення авіаційного сполучення між Україною та РФ Мінінфраструктури назвало припинення російськими компаніями польотів у Крим та сплати всіх штрафних санкцій за незаконні польоти.  

А 25 травня російське видання «Комерсант» опублікувало статтю, в якій з посиланням на джерело «близьке до уряду» повідомило, що Україна збирається припинити пасажирські перевезення в Росію

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини