УКРАЇНА

Представник Росії в ООН намагався поширити неправдиву заяву щодо України

УКРАЇНА/Представник Росії в ООН намагався поширити неправдиву заяву щодо України
Зберегти
Вигляд

Голова російської делегації при ООН Віталій Чуркін під час засідання 10 червня Ради Безпеки намагався поширити брехливі заяви про те, що Україна офіційно не зверталась в ООН із запитом про розгортання миротворчої місії на Донбасі.

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко відреагував на спроби російського дипломата, повідомляється на сайті Постійного представництва України в ООН.

«Сьогодні делегація Російської Федерації знову вдалася до брехні, на цей раз заявивши, що Рада Безпеки не отримувала запит від України на розгортання миротворчої операції», - зазначив Єльченко.

Український дипломат нагадав про звернення президента України до Радбезу ООН і Генасамблеї, затверджене Верховною Радою 17 березня 2015 року.

Єльченко також зазначив, що цей документ був зареєстрований в секретаріаті під номером S/2015/225.

«Дуже дивно, що постійний член Ради безпеки заперечує існування документа, який можна знайти в Системі офіційної документації ООН», - зазначив Єльченко.

Раніше 10 червня на засіданні Радбезу ООН виступив заступник глави МЗС України Сергій Кислиця. Він вказав на бездіяльність  Радбезу ООН щодо розгортання на Донбасі миротворчої місії ООН.

Пов`язані новини