ENRU

Представництво президента в Херсоні припиняє прийом громадян «з міркувань безпеки»

Представництво президента України в Криму, яке знаходиться у Херсоні, тимчасово припиняє особистий прийом громадян з міркувань безпеки.

Про це йдеться на сайті представництва.

«У зв'язку з протиправними діями з боку агресивно налаштованих учасників акції так званої «Громадської ради з питань Криму» Представництво тимчасово припиняє особистий прийом виключно з міркувань безпеки і існування загрози життю і здоров'ю громадян і співробітників», — йдеться на сайті представництва.

Згідно з повідомленням, громадяни, які потребують допомоги, можуть звертатися до Представництва на електронну пошту [email protected] або через мережу Skype-аккаунт ppu_ark

Раніше, представники громадської організації «Автомайдан Київ» Катерина Кувіта і Дмитро Короп, активістка Єлизавета Богуцька та кілька кримських татар-переселенцівдекілька оголосили про створення ними Громадської Ради з питань Криму. 

Вони звинувачують Попович у невиконанні посадових обов'язків та у тому, що постійний представник президента в Автономній Республіці Крим не контактує із ЗМІ, не бере участі у заходах щодо кримських проблем, не визнає представницького органу кримськотатарського народу Меджлісу. Поза тим активісти не наводять доказів обвинувачень. Попович ситуацію не коментує.

Kateryna Kuvita

Підписуйтесь на наш канал в Telegram