ENRU

Прем’єр Баварії Порошенку: Співпраця з РФ можлива лише за умов виконання Мінська

E4a4ec70ab8842856
Прем’єр-міністр Баварії Хорст Зеєхофер та президент України Петро Порошенко president.gov.ua

Прем’єр-міністр Баварії Хорст Зеєхофер заявив, що нормалізація співпраці з Росією можлива лише за умов виконання Москвою Мінських домовленостей.

Про це він повідомив під час зустрічі з Петром Порошенком під час візиту в Україну, передає прес-служба президента України.

Порошенко наголосив Зеєхоферу на важливості збереження санкційного тиску на Москву. Прем’єр Баварії у свою чергу підтвердив це і відзначив важливість виконання Росією Мінських угод.

Також Порошенко висловив окрему вдячність Зеєхоферу та голові баварського Ландтагу Штамм за підтримку та реалізацію проектів з оздоровлення дітей, які постраждали у результаті російської агресії на Донбасі. А також відзначив, що ухвалення Євросоюзом рішення про безвіз для українських громадян і набуття чинності Угоди про асоціацію дозволить значно активізувати співпрацю.

Повідомлялося, що у Кремлі вважають, що блокада залізничних і транспортних шляхів з окупованими територіями Донбасу заважає деескалації конфлікта й віддаляє реалізацію Мінських угод.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram