Світ

Прем'єр Болгарії доручив перевірити і відремонтувати усі мости країни після аварії у Генуї

16 серпня, 2018 18:04
Світ/Прем'єр Болгарії доручив перевірити і відремонтувати усі мости країни після аварії у Генуї
Зберегти
Вигляд
Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов доручив перевірити і відремонтувати у «разі потреби» всі мости у країні після обвалення мосту в італійській Генуї.

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов доручив перевірити і відремонтувати у «разі потреби» всі мости у країні після обвалення мосту в італійській Генуї.

Про це Борисов заявив у ході урядового засідання 15 серпня, передає агентство RFI з посиланням на AFP.

«Усі (мости, ред.) повинні бути оновлені і укріплені», — повідомив прем'єр Болгарії.

На засіданні болгарського уряду обговорювалася трагедія у Генуї, де за останніми даними загинули 39 людей.

Болгарський міністр регіонального розвитку Микола Нанка відзвітував в ході засідання про те, що в Болгарії зараз «в поганому стані» 211 мостів.

Нагадаємо, що двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту у Генуї, нині вони перебувають у лікарні «Сан Мартін».

Кількість загиблих унаслідок обвалення автомобільного мосту в Генуї зросла до 39 людей. До цього було відомо про 38 загиблих.

Серед загиблих троє дітей: 8-річний хлопчик та двоє підлітків 12-ти та 13-ти років. Також відомо про 15 поранених, серед яких дев'ятеро у тяжкому стані. 

14 серпня у Генуї на півночі Італії обвалився міст, на якому була прокладена автомагістраль. Під час обвалення на мосту перебувало близько 30 автомобілів та 3 вантажівки.

Обвалення спричинило транспортний колапс — десятки автомобілістів зупинилися біля тунелю, який передує цьому мосту.

У місті під час обвалення мосту була злива та гроза. Причини падіння невідомі.

Повідомлялось, що Міністерство транспорту Італії подасть цивільний позов до суду проти компанії Autostrade per l'italia, яка відповідальна за функціонування мосту, що обвалився в Генуї.

Пов`язані новини